אודות

 

אני מאמינה שמגיע לך לקבל את הכי טוב שרק אפשר!
זוגיות נפלאה, עבודה מספקת, כסף בשפע וכל מה שתבקשי.
עם המומחיות שפיתחתי והכלים הייחודיים שלי אני יכולה לעזור לך להגיע לשם.

מי אני ?

אני טלי יורגראו. אני  נשואה לאחד בשבילי ואמא לשלושה מדהימים. 🦹‍♀️
אני אמנית בנשמתי ועולם הרוח תמיד היה קרוב לליבי. התחלתי את דרכי מאמנות וחינוך מיוחד, מהרגע שנתקלתי בקלפי הטארוט התאהבתי, בציורים המופלאים, בסיפורים, בידע הרב שהם מכילים. אני סקרנית מטבעי, אוהבת ללמוד ולהתפתח, זה התחיל כמשחק אבל מהר מאוד נשאבתי לתוך עולם קסום ומרתק, שהפך לדרך חיים ומקצוע.

אני מאמינה שנולדנו כדי ליהנות מהחיים, ללמוד ולהתפתח עם חיוך ופליאה, עם הזמן למדתי שאפשר גם להגשים את זה במציאות. נתקלתי בהרבה קשיים בדרך גם כעצמאית וגם כמישהי שלא ויתרה ולא נכנעה למוסכמות, רציתי ללכת בדרך שלי ולמצוא את הייחודיות והייעוד שלי, לעשות את מה שאני אוהבת, לחיות את האמונות שלי.

עם השנים צברתי ידע רב, למדתי להשתמש בכלים שונים כמו: נומרולוגיה, טארוט, אבני הרונות (רונים) ותקשור.
הוספתי עוד כלי מדהים, תטא הילינג שאיתו הגיעה גם יכולת הריפוי. 

אני מעשית, אנרגטית ואוהבת את החיים. רוצה את הטוב ביותר שהם יכולים להציע לי, לכן חיפשתי להתקדם, לפתור מכשולים, גם אם לפעמים הם לא היו נעימים. שאלתי הרבה שאלות את כל מי שפגשתי בדרך, בדקתי וחקרתי כל שיטה שנתקלתי בה.

עם השנים הפסקתי לחפש את הקשיים, עשיתי את מה שאהבתי והמכשולים הפכו לאתגרים. אני עדיין שואלת, אבל במקום לחפש תשובה, למדתי להקשיב והיא לא מאחרת לבוא.

פיתחתי ראייה בהירה, ממוקדת ומאוד פרקטית והיום אני יכולה לתת לך את המענה הטוב ביותר, אם את רוצה שינוי, הכוונה מעשית וכלים לדרך הנכונה והייחודית שלך.

אם את מוכנה להפוך את החלומות שלך למציאות, זה אפשרי ואני כאן כדי לתת לך מהידע והמומחיות שלי.

הקמתי את העסק (אני עצמאית למעלה מ 20 שנה) מתוך רצון לתת, ראיתי שאני נוגעת באנשים, גורמת לשינוי, נותנת אפשרויות חדשות שלא היו קודם, מעלה חיוך רענן ואנרגיה להמשיך, זאת ההצלחה שלי והשאיפה להראות שאפשר גם אחרת…

אני עובדת בתחומים מגוונים: מפעילה במסיבות רווקות, יוצרת מתנות ייחודיות, נותנת ייעוץ והכוונה אחד על אחד, וגם מלמדת מגוון קורסים רוחניים אבל פרקטיים.

רקע והשכלה

אני בוגרת המדרשה לאמנות, עם התמחות בחינוך המיוחד ותואר שני של אונ' לידס בלימודי אמנות.
בהמשך למדתי אנתרופוסופיה עם התמחות בתורת הצבע של שטיינר.
תטא הילינג ועד קורסים רבים מתחום הרוח עם מורים פרטיים.
עבודתי מתבססת על הידע שרכשתי, אבל בעיקר על מחקר וניסיון רב שנים, על תהליכים אישים שעברתי במשך הזמן, כשאני עדיין בלמידה כל יום ויום.

מומנת להגיב לשתף או לדבר איתי
אני פה בשבילך
באהבה גדולה טלי
050-6565552


או שלחו הודעה באמצעות הטופס, ונחזור אליכם בהקדם

סגור לתגובות.