מה מביא איתו חודש אוקטובר לפי הנומרולוגיה והקשר שלו לקלף המרכבה.

העולם נמצא בתנועה מתמדת וכל חודש מביא איתו אנרגיה חדשה שמשפיעה עלינו אישית ועל כל תחומי חיינו, אם אנחנו מאמינים בה ואם לא.

האנרגיה של חודש אוקטובר השנה מכוונת אותנו לקחת שליטה, למקד את הרצונות והשאיפות שלנו, כך נוכל להוציא דברים לפועל.
היא מכוונת אותנו לשיתוף פעולה עם הקהילה והסביבה שלנו, לעבוד ולכוון מטרות מתוך נתינה והקשבה, כך נקדם את עצמנו ונשיג את המטרות שלנו יותר בקלות.
יחד עם המיקוד החיצוני, המיקוד לעשייה, חודש זה מכוון אותנו להקשבה פנימית.
זהו זמן לדאוג לעצמנו, לבדוק את התזונה שלנו, את ההתייחסות לגוף, אם אנחנו נותנים לו מספיק מנוחה ומהצד השני אם עושים פעילות גופנית, כדי שיזכה לחינניות, מרץ ובריאות.

 כמו כן, חודש זה מאלץ אותנו לעבור אתגרים נפשיים, להתפתח ולצמוח, אם זה דרך לימודים או דרך חוויות החיים שהגורל מזמן.
אתגרים אלה והתובנות כתוצאה מהם, ימקדו ויקדמו אותנו לעבר המטרות שלנו, יעשו סדר ויתנו את הכיוון, מה נכון לנו, ומה מצריך שינוי.
זהו זמן טוב להתחבר לרוח, לאינטואיציה ולהיות קשובים לאן העולם מוביל אותנו.
זהו זמן שפותח לנו הזדמנויות לעשות קפיצה בהתפתחות האישית שלנו ולעלות דרגה מבחינה רוחנית.

 חודש זה קשור לקלף המרכבה    מרכבה

קלף המרכבה מלמד אותנו לקחת את השליטה לידיים ולהתחיל ליישם את מה שבחרנו. קלף זה דוחף לעשייה, מבקש לא להיתקע במקום, אלא להוציא את הדברים לפועל.
בקלף מתואר נסיך בתוך מרכבה אשר מזכירה לנו כיסא מלכות. בידו הימנית הוא מחזיק את המטה, לראשו כתר וכוכב אשר מאיר לו את הדרך, מעליו תלוי בד מעוטר בכוכבים המרמז שבידו הכוח והשליטה, על כתפיו שני גרמי שמיים, השמש והירח, אשר מסמלים שני כוחות מנוגדים ואת השליטה עליהם. לרגלי המרכבה שוכבים בנחת ומוכנים לפעולה שני ספינקסים, אחד שחור ואחד לבן, הם מזכירים לנו את הניגודים הקיימים בו ובבחירת הדרך ועלולים למשוך לכיוונים שונים אם לא ניקח את השליטה לידינו. הספינקסים אינם רתומים למרכבה, הם כנועים כרגע אך הנסיך עדיין לא שולט עליהם, אין לו מושכות.

 קלף המרכבה קשור למספר 7, מספר זה קשור לנפש. הוא מאתגר אותנו לבדוק את הצעדים שלנו, להמשיך לפעול גם אם אנחנו לא בטוחים בעצמנו ולצמוח מכל עשייה. 

 אשמח לשמוע איך דברים אלה משתלבים עם חייך הפרטיים.
לכל שאלה, שיתוף או תגובה אני פה בשבילך
ואם אהבתם שתפו

Comments

comments

פורסם בקטגוריה מאמרים. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *