שנת 2014

התחלנו את שנת 2014 וחודש אחד כבר מאחורינו.

אני רוצה לספר לך מה מביאה איתה שנת 2014, מבחינה נומרולוגית, איזו אנרגיה, כך אולי אפשר יהיה להקשיב לה, לשלב אותה בחייך ויהיה לך קל ונכון יותר להגיע למטרות ולשאיפות שלך השנה.

שנת 2014 מביאה איתה את הצורך בלמידה חיצונית והתפתחות אישית. מכוונת לרוחניות מצד אחד ומצד השני לסדר ודיוק חיצוני, בחיי היום יום.

מבחינת העולם, האנרגיה היותר רחבה, זה אומר הרבה שינויים שיקרו, יש דגש על ההתפתחות הרוחנית, קבוצות מיסטיות ודתיות חדשות שיתעוררו, יהיה יותר דגש על הבריאות, שמירה וטיפוח הגוף ותשומת לב לאכילה, דגש על האוכל מן הצומח, האוכל האורגני, שמירה על הסביבה ועל העולם.
יתכן ויהיו תופעות טבע , בלתי מוסברות מבחינת המדע שיכוונו את האדם לחקור, להתחבר, להגן, ולשמור על הסביבה שלו.
זאת שנה שמכוונת לפריצות דרך בתחום המדע, שיקרב וישלב גם את תחום הרוח.

מבחינת האנרגיה האישית, מבחינתך, זאת שנה שמכוונת למודעות עצמית, לצמיחה וללמידה עצמית או חיצונית.
זאת שנה שמכוונת אותך להקשיב, להפגין סבלנות לסביבה ולעצמך. ללמוד מכל אדם ומכל מצב.
יתכן שהשנה יהיו קשיים ואתגרים שהחיים יציבו לך, זאת שנה טובה לעשיית סדר בכל תחומי חייך, מה שנכון לך ימשיך להתקיים ולפרוח ואיפה שנתקלים בקשיים ומחסומים מצריך שינוי ושיפור.
בשנה זו רצוי להקפיד על מנוחה ואכילה נכונה, לשמור על הבריאות ולהקשיב לצרכי הגוף.

תזכורת קטנה, מה שכתבתי על שנת 2014 זה כללי ואמנם ההשפעה קיימת אבל לא מוקרנת ישירות עליך. ההשפעה החזקה והמורגשת יותר היא בהתאם למספרים האישיים שלך ולשנה האישית לפי לתאריך הלידה שלך. אבל עדיין לאנרגיה זאת יש השפעה עליך, היא מוקרנת מלמעלה ומכוונת לשינוי ולעשייה גבוהה יותר, לכן רצוי שלהשתלב איתה, להשתמש בה בחיי היום יום ולא להפנות לה את הגב. כך שתשרת ותקדם אותך בצרכייך ביום יום ולא תפעל נגדך.
אנחנו חלק מהעולם ולכן כל פעולה ועשייה שלנו נותנת את אותותיה בעולם ולהיפך.

 אם את רוצה להבין יותר מה מחכה לך השנה, המפה הנומרולוגית האישית (שנגזרת מהשם ותאריך הלידה שלך) יכולה לתת לך את ההכוונה הנכונה.

תמיד מוזמנת לפנות אלי 050-6565552

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *